5 levných gadgetů z Číny za ceny od 27 Kč

Máme tu 159. díl oblíbených gadgetů z Číny. I po takové dlouhé době nás nepřestává překvapovat, že neustále nacházíme nové a nové věci, o kterých jsi dosud možná nevěděl.

Sleduj Fontech.cz i na Facebooku!

Magnetická podložka

Cena: 85 Kč
Slevový kupón: HSC4thD120

Víš, co je horší než šroub, který ti po opravě nějakého zařízení zůstane nazbyt? Pokud ti nějaký chybí. S touto podložkou od Xiaomi se ti to už víckrát nestane, protože její povrch je magnetický a všechno kovové tak zůstane na svém místě.

Koupit magnetickou podložku od Xiaomi za 85 Kč
Slevový kupón HCS4thD120

Nástavec pro vysavač

Cena: 126 Kč

Těžce přístupná místa, jako klávesnice či různé spáry se čistí velmi těžko. Často se přitom na ně zapomíná, a většinou se nikomu s nimi nechce babrat. Skvělým řešením může být nástavec na vysavač. Díky flexibilním a dlouhým trubicím se dostaneš téměř kamkoliv a tvé okolí tak bude zas o něco čistší.

Koupit nástavec pro vysavač na těžko dostupná místa za 126 Kč

Selfie blesk

Cena: 86 Kč

Focení selfies je s příchodem smartphonů velmi populární. Takové fotografie se vytvářejí především prostřednictvím předního fotoaparátu. Ten má oproti zadnímu tu nevýhodu, že v noci si nemůžeš pomoci přisvětlením LED bleskem (až na pár výjimek).

S tím bleskem to je minulostí a momenty ze svého života tak můžeš zaznamenávat i v noci. Tento blesk jednoduše zapojíš do 3,5 mm jacku a pomocí přepínače na boční straně ho zapneš a vypneš. Obsahuje až 16 LED světel a dokonce můžeš upravit i intenzitu svícení.

Koupit LED blesk do 3,5 mm jacku za 86 Kč

Ořezávač citrusů

Cena: 27 Kč

U tohoto gadgetu si dáváme otázku, proč s tím nepřišel někdo dříve? Loupání citrusů je pro někoho noční můrou, protože je jejich kůra velmi tvrdá a vyžaduje velké nehty, případně obrovskou dávku trpělivosti. S tím je nadobro konec, protože s tímto ořezávátkem to zvládneš levou zadní.

Koupit ořezávač citrusů jen za 27 Kč

Uzavírač sáčků

Cena: 78 Kč

I když dnes v obchodě už najdeš uzavíratelné sáčky s kořením, stále jsou takové, které tuto vymoženost nemají. V případě že se déle nevyužívají, může dojít k jejich navlhnutí a následně k jejich znehodnocení. Jednoduchým řešením je pořídit si takovou uzavíračku, která uzavře jakýkoliv plastový obal jen působením tepla. Už více nebudeš mít koření vysypané po celé kuchyni.

Koupit uzavírač sáčků jen za 78 Kč

Jaká je vaše reakce?
Miluji to
20%
Páči sa mi to
60%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
20%
Neznášam to
0%