Když Xiaomi představilo první generaci svých vlastních tenisek, zaznamenalo neuvěřitelný úspěch. Kvalitní materiály, přijatelná cena a speciální čip byly jasným znakem, že půjde o prodejní trhák.

Sleduj Fontech.cz i na Facebooku!

Snad nejhezčí od Xiaomi

Nebylo proto velkým překvapením, když společnost uvedla nedávno na trh jejich druhou generaci. Kromě toho však potichu byly představeny i tenisky 90FUN, které vznikly prostřednictvím spolupráce se značkou 90FUN a crowdfundingovou platformou společnosti Xiaomi. Stejně jako u předchůdců, i zde je hlavním lákadlem atraktivní design a příznivá cena, která je díky našemu kupónu ještě o něco nižší. Stačí při objednávce zadat kupón a automaticky dostaneš slevu přes 260 Kč, čímž se dostaneš na zajímavou cenovku 1050 Kč.

Koupit tenisky Xiaomi 90FUN jen za 1050 Kč
Slevový kupón ve FonTech Shopu

Nejlepší je na tom to, že kupón je možné aplikovat na jakoukoliv dostupnou velikost a barvu. Na výběr máš přitom z bílé, černé, modré, růžovo-oranžové a vojenské zelené. Dostupné velikosti jsou od 36 – 45. Díky různým barevným kombinacím a velikostem jsou tenisky vhodné jak pro muže, tak pro ženy.

Prodyšné, s perfektním pohlcováním nárazů

Jde o sportovní obuv, ale inteligentní čip zde v tomto případě nenajdeš. V ostatních parametrech však rozhodně nezaostávají. Vyrobené jsou z kombinace kůži, síťoviny a pružného, termoplastického materiálu, který je velmi odolný. Spojením těchto materiálů vznikla teniska, která je prodyšná a perfektně se přizpůsobí každé noze, abys měl co nejlepší pohodlí při jejím nošení. Navíc se na patě a šňůrkách nacházejí reflexní prvky, čímž se zvyšuje tvá pasivní bezpečnost ve večerních hodinách, když už je méně světla.

xiaomi 90fun tenisky

Podrážka je tvořena několika vrstvami, které jsou k sobě tepelně slepené, čímž se vylučuje možnost, že by se ti po čase rozlepila. Hlavní složkou je guma, čímž je chození pohodlné a rovněž se tlumí většina nerovností a nárazů. Na patě a špičce se nacházejí pryžové, protiskluzové části, které se starají o stabilitu a pevnost při klouzavějších površích. Mezi podrážkou se rovněž nachází vrstva EVA materiálu, která kromě tlumení nárazů má i izolační funkci.

Proto neváhej a využij tuto skvělou nabídku, která dostává tenisky na velmi dobrou cenovou úroveň. Vhodné jsou na běžné nošení, ale i na sportovní aktivity. Doporučené období na nošení je jaro až podzim.

Kupón aplikuješ v košíku:

Jaká je vaše reakce?
Miluji to
0%
Páči sa mi to
75%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
25%