Stropní světlo Yeelight Jiaoyue 650, které prodává známý čínský technologický gigant, Xiaomi, je vůbec najvymakanejšie v jeho portfoliu. Jelikož má toto světlo na svědomí právě zmíněný čínský gigant, můžeš počítat s prémiovou kvalitou a spoustou vychytávek.

Sleduj Fontech.cz i na Facebooku!

Yeelight Jiaoyue 650 je tedy kulaté stropní smart světlo, které se hodí do jakékoliv místnosti v tvém bytě či domě. Ideální velikost místnosti je od 15 do 20 m2. Jak již název napovídá, průměr této lampy je pořádných 650 mm. Konstrukce světla je vyrobena z kvalitního plastu. Tím pádem je toto světlo lehké a instalace nezabere jednomu člověku více než 5 minut.

Smart prvky nemůžou chybět

Celé světlo lemuje barevný LED pásek schopný svítit až 16 miliony barev, který vytváří ambientní podsvícení na stropě. Pokud se ptáš, jak si barvu tohoto podsvícení budeš nastavovat, tak Xiaomi ti nabízí hned dvě možnosti. Můžeš využít buď přibalený dálkový ovladač, kterým můžeš měnit i intenzitu hlavního světla, nebo můžeš využít aplikaci ve tvém smartphonu. Samozřejmostí je i možnost používat klasický vypínač na stěně.

Yeelight však nabízí mnohem více smart funkcí, než jen ovládání pomocí smartphonu. Světlo totiž můžeš propojit s náramkem Mi Band, či s reproduktorem Xiaomi Mi AI Speaker, pomocí kterého lze ovládat světlo hlasem. Z pohodlí sedačky si tak můžeš před spaním nastavit intenzitu světla nebo teplotu barev. Tu je možné nastavovat v rozmezí 2700K – 6000K.

Koupit smart stropní světlo Yeelight JIAOYUE 650 za 2 955 Kč bez DPH
Bezpečný nákup přes FonTech Shop

Díky speciálnímu kupónu, který najdeš v našem FonTech Shopu, si můžeš nejluxusnější smart stropní světlo od Xiaomi zakoupit za skvělých 2 955 Kč. Doprava EU Express tě v tomto případě vyjde na 510 Kč, protože jde o opravdu rozměrný balík. Ty se ale nemusíš obávat žádných dalších poplatků, jelikož ty za tebe odbaví prodejce.

Jaká je vaše reakce?
Miluji to
33%
Páči sa mi to
67%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%