Čínský technologický gigant Xiaomi nás letos pořádně zasypává novými gadgety, mezi nimiž nechybí ani inteligentní obuv. Nějaký ten pátek nám představil své nejlevnější inteligentní tenisky, které nejlevněji nyní koupíš i ty.

Sleduj Fontech.cz i na Facebooku!

Ve slevě jsou téměř všechny barvy a velikosti

Hned na začátek tě určitě bude zajímat cena. Už jistě víš, že se jedná o nejlevnější inteligentní Xiaomi tenisky. Jejich reálná cena, za kterou si je můžeš nyní koupit, je však přímo famózní.

Koupit inteligentní Xiaomi tenisky za 1000 Kč
Slevové kupóny ve FonTech Shopu

Tvoje můžou být pouze za 1000 Kč, což je za poslední dobu nejnižší cena. V limitovaném bleskovém výprodeji je najdeš v našem FonTech Shopu. K dispozici jsou různé velikosti a barevné provedení mužského modelu. Stačí si jen vybrat a vzhůru sportovat o něco inteligentněji.

I tenisky můžu být moudré

Xiaomi se při výrobě tradičně zaměřilo pro potřeby aktivních lidí. Tloušťka stěn tenisek dosahuje pouze 2 mm, aby umožnily proudění vzduchu a dýchání. Zároveň to přispívá k co nejnižší hmotnosti, která je při mužské velikosti 42 – 278 g a při ženské 37 je to 213 g. Xiaomi myslelo i na bezpečnost při běhu a své inteligentní tenisky vybavilo reflexními prvky, které tě při sportování za tmy udělají lépe viditelným.

Nenech si ujít
Recenze | Xiaomi tenisky: Obuv nabitá smart technologiemi za cenu nižší než klasické „hloupé“ boty

To nejdůležitější na těchto teniskách je skryté přímo v jejich nitru. Jedná se o Huami inteligentní čip druhé generace, který je ukrytý v drobném plastovém obalu s certifikací IP67. Díky 6-osovému gyroskopu a spojení s tvým mobilem budeš dostávat přesné informace o počtu kroků, vzdálenosti, spálených kaloriích, ba dokonce rychlosti chůze / běhu. O napájení se stará „knoflíková“ baterie CR2032. Jelikož senzor je pouze jeden a boty v páru 2, můžeš si vybrat, do které ho umístit.

Jaká je vaše reakce?
Miluji to
0%
Páči sa mi to
75%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
13%
Neznášam to
13%