Hraní počítačových her je prostě v kurzu. Stále více lidí začíná sledovat dění kolem herního světa, který se tak každým dnem rozrůstá. Pokud tedy i tebe zlákaly vody gamingu a plánuješ se brzy ponořit do digitálního světa, rozhodně ses už zabýval jednou zásadní otázkou.

Sleduj Fontech.cz i na Facebooku!

Tato otázka spočívá ve výběru pro tebe nejvhodnějšího herního zařízení. Herní začátečníci to v tomto směru rozhodně nemají jednoduché. I proto často podlehnou cestě nejmenšího odporu a místo stolního PC zvolí herní konzoli. Stolní PC však nabízí řadu výhod, které určitě stojí za zvážení. Ať už jde o možnost přizpůsobení grafiky, dodatečný upgrade, nebo i multifunkčnost využití takového zařízení.

Pro začátečníky jako stvořený

Getworth R12

Těchto výhod je ale nepochybně více. Přesto však uznáváme, že výběr vhodného herního počítače nemusí být pro laika jednoduchý. Proto jsme se ti rozhodli jeden takový představit. Jde o počítač značky Getworth, který sice netrhá žádné rekordy v benchmarcích, ale pro začátečníka je jako stvořený. Navíc, pokud bys také potřeboval o něco vyšší paměť nebo výkon, není nic jednoduššího než případný upgrade.

Getworth R12

Super výbava za ještě lepší cenu

Tento počítač tak v první řadě disponuje kvalitní a dobře vypadající skříní, která je vyrobena z tvrzeného skla, hliníku a plastu. Jelikož jde o herní počítač, bedna byla doplněna o efektní modré podsvícení, které „herní“ dojem navodí ještě více. Srdcem mašiny Getworth R12 je procesor Intel Core i5 7400 (socket LGA 1151) ze sedmé generace Kaby Lake, který je vyráběn 14 nm výrobním procesem. Disponuje 4 jádry, jejichž takt dokáže v případě Turbo Boost vystoupit až na 3,5 GHz. Jeho chlazení zajišťuje chladič Deepcool Archer s 1600 otáčkami za minutu.

Getworth R12

Kvalitní procesor je doplněn i o výkonnou grafickou kartu Nvidia (Colorful) GTX 1060, která se spoléhá na 6 GB GDDR5 paměti. Po stránce operační paměti RAM se dostalo na dnes již standardní kapacitu 8 GB, přičemž jde o čip typu DDR4 s frekvencí 2400 MHz. Samozřejmostí je možnost rozšíření operační paměti.

Nyní se však dostáváme k tomu nejlepšímu – ceně. Takto solidně vybavený PC, který můžeš využívat nejen na hraní her, totiž stojí pouze 13 500 Kč díky limitovanému bleskovému výprodeji. Ten končí již za několik dní a limitován je i počtem zlevněných kusů, proto bys nad nákupem dlouho přemýšlet neměl.

Koupit herní PC Getworth R12 za 12 500 Kč bez DPH
Bezpečný nákup přes FonTech Shop

Jen pro představu, za stejně vybavený počítač bys u nás zaplatil o dobrých 6500 Kč více. Úplnou třešničkou na dortu je doprava Europe Railway Priority Mail, která proběhne bez dodatečných poplatků a platit nebudeš muset ani DPH. Poštovné přitom nestojí ani korunu! V objednávce doporučujeme zvolit i pojištění zásilky, které vychází zhruba na 300 Kč.

Reálné zkušenosti našich čtenářů

Počítač Getworth R12 dorazil k našim prvním čtenářům, kteří se podělili o vlastní zkušenosti. Toto je zkušenost jednoho z nich:

Skříň přišla opravdu jiná – Segotep Gank, ale synátorům se více líbí tento starwarovský design …;-) Vše šlape v pohodě, akorát do skříně nedali žádný ventilátor jako jsou na obrázku, kromě toho na procáku! Ale jsem to pěkně vyreklamoval a poslali mi 4 Cooler Segotep s regulátorem gratis, takže spokojenost … :-) Mám doma podobnou sestavu s AMD Ryzen 5 1500x, GeForce GTX 1060 3GB. V 3DMark a PCMark 10 zhruba stejně – AMD trochu lepší, ale 6GB GTX v Getworthu v náročnějších hrách samozřejmě lepší. Původní sestava vyšla na 18500 Kč s 250GB SSD. A rozdíl v 1060 3GB a 6GB je 2000 Kč. Takže se za tu cenu Getworth určitě vyplatí!

Jaká je vaše reakce?
Miluji to
18%
Páči sa mi to
36%
Chcem to
18%
Mám to
12%
Nepáči sa mi to
9%
Neznášam to
3%