Představení prvního iPhonu bylo historickým milníkem, kterým se Applu podařilo oficiálně vstoupit do světa smartphonů. Se snahou stále vyvíjet svou rodinu iPhonů představil světu v roce 2009 model 3GS. Dnes už historický kousek se rozhodl zájemcům opět nabídnout korejský operátor, který chce oslavit otevření svého další online obchodu.

Sleduj Fontech.cz i na Facebooku!

Největším lákadlem pro zákazníka bude v tomto případě fakt, že nejde o používané kusy, které dříve sloužily svým bývalým majitelům. Operátor SK Telink tyto nepoužívané iPhony 3GS pouze kontroluje, aby se ujistil, že vše v smartphonech funguje tak jak má. Následně dopřeje každému kusu prémiové balení.

9-letý iPhone 3GS v dokonalém stavu „za babku“

Po devíti letech od představení tak zažije iPhone 3GS v Koreji svůj velký „comeback“ a zákazníci si ho budou moci koupit už za 40 dolarů. I když takový smartphone nesplňuje požadavky dnešní doby, stále jde o legendární model a navíc v bezvadném stavu. Zákazníci se tak budou moci pyšnit okolí, že na posílání SMS zpráv a telefonování stále používají iPhone 3GS.

Naneštěstí však nebude možné využít aplikaci Messenger nebo KakaoTalk, protože tento model podporuje operační systém iOS 6. Stále však spolehlivě poslouží i například na poslech písniček.

„IPhone 3GS byl zařazen do prodeje kvůli oslavám otevření našeho online obchodu, přičemž se rozšířila nabídka smartphonů pro zákazníky.“ – vyjádření korejského operátora.

Kdo by si tento iPhone 3GS koupil, o pozornost se rozhodně bát nemusí. Takové smartphony se dnes přece už na ulici jen tak nevidí a pokud jsou navíc v perfektním stavu, zájem o ně může projevit i nejeden sběratel. Předpokládáme, že málokterý zákazník však tento 9-letý smartphone bude využívat na každodenní komunikaci. V případě, že by se pokazila některá ze součástek, oprava by byla kvůli nedostatku náhradních dílů téměř nemožná.

Jaká je vaše reakce?
Miluji to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%