Není to tak dávno, co Xiaomi představilo svého bezrámečkového pokračovatele Xiaomi Mi MIX 2S. Před pár dnemi se však svět dočkal zcela nové vlajkové lodi Mi 8 a jen krátko po představení cena Mi MIX 2S klesá. 128 GB verzi tak koupíš za dosud nejlepší cenu.

Sleduj Fontech.cz i na Facebooku!

128 GB verze za nejnižší cenu na trhu

Dlouho očekávaný Mi MIX 2S je v současné nabídce opravdu těžko odolatelným kouskem. Smartphone si totiž nyní můžeš v konfiguraci se 6 GB RAM a 128 GB úložištěm koupit za 11900 Kč. Cena se tak velmi přibližuje oficiální cenovce pro čínský trh, v přepočtu stanovené na 12400 Kč, která byla ohlášena při představení. V současné nabídce je přitom globální verze, která přináší plnou podporu LTE sítí, a to i s pásmem 800 MHz.

Koupit Xiaomi Mi MIX 2S 128 GB s plným LTE za 11900 Kč
Bezpečný nákup přes FonTech Shop

Už určitě víš, jakou dopravu máš zvolit pro ušetření financí. Po zvolení služby EU Priority Line jen za 12 Kč ti již nebudou účtovány žádné další poplatky a vyhneš se i administrativě při celním řízení. V této nabídce je tedy Xiaomi Mi MIX 2S skutečně atraktivní nákupem.

Nejlepší kousek od Xiaomi

Obrazovka přichází s velikostí 5,99″, rozlišením 1080 x 2160 pixelů a je vyrobena technologií LCD. Nabídne poměr stran 18:9 a nenachází se zde žádný výřez podobný iPhone X. Novinkou v displeji je HDR režim, který poskytuje ještě hezčí barvy při sledování filmů nebo prohlížení fotografií. Konstrukce zůstává na bocích z kovu a vzadu z keramiky. Na zadní straně najdeme i snímač otisků prstů s nezměněnou pozicí, a také ještě jednu velkou novinku v sérii Mi MIX – duální fotoaparát.

Hlavní širokoúhlý senzor fotoaparátu Sony IMX363 nabídne rozlišení 12 MPx a clonu f/1.8. Druhý telefoto snímač disponuje stejným rozlišení, clonou f/2.4 a zajišťuje 2-násobný bezztrátový zoom. Dostupný je i režim Portrét s bokeh efektem – rozmazaným pozadím a 4-osová optická stabilizace obrazu.

Nechybí ani Dualpix autofocus pro mnohem rychlejší a přesnější zaostřování i v horších světelných podmínkách a umělá inteligence pro vylepšování fotek. Xiaomi slibuje skvělý fotografický výkon a a velkou naději dodává uživatelům i výsledek testu specializovaného portálu DxOMark.

Vnitřní výbavě Xiaomi Mi MIX 2S šéfuje nový procesor Snapdragon 845 a v nabízených modelech 6 GB operační paměti. Vnitřní úložiště disponuje kapacitou 64 GB. Celý „kolos“ napájí 3400 mAh baterie s podporou rychlého nabíjení Qualcomm Quick Charge 3.0. Nabíjení probíhá přes reverzibilní USB Type-C konektor, který zároveň slouží i jako výstup pro zvuk. 3,5 mm jack bohužel opět chybí. Globální verze však naštěstí přináší plnou podporu LTE sítí, a to i pásma 800 MHz.

Jaká je vaše reakce?
Miluji to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%