Máš doma skvělou televizi, ale nejsi zcela spokojen s jejím zvukem? Nebo si prostě jen rád vychutnáš své oblíbené filmy a seriály s kvalitním zvukem, za který bys nerad vyhazoval velké peníze? Máme pro tebe řešení a je jím Mi TV Speaker od Xiaomi.

Sleduj Fontech.cz i na Facebooku!

Úplná novinka od Xiaomi pre tvůj obývák

Xiaomi v posledních letech zaznamenalo nevídaný rozmach, který přinesl inteligentní elektroniku všeho druhu, mezi kterou patří například i televizory. Právě k nim představilo chytrý a hlavně designový doplněk v podobě reproduktoru Mi TV Speaker. Pokud chceš zlepšit kvalitu zvuku svého televizoru, rozhodně neváhej, protože tento reproduktor můžeš nyní mít za skvělou cenu 2 400 Kč. Jde přitom o vůbec nejnižší cenu pro Evropu!

Koupit Xiaomi Mi TV Speaker za nejnižších 2 400 Kč
Expresní doprava za 3-7 dní úplně zdarma!

Největší výhodou je však doprava Expedited Express, která je nyní zcela zdarma a nový reproduktor můžeš mít doma od 3 – 7 dní. Pokud si připlatíš necelých 10 €, získáš pojištění vůči platbě celních poplatků a DPH. Po zaplacení cel následně stačí zaslat doklad o zaplacení na podporu e-shopu LightInTheBox, který ti přeplatí částku v plné výši.

Pojištění vůči dalším poplatkům zvolíš ve druhém kroku v košíku:

Dokonalý zvuk s nádherným designem

Xiaomi Mi TV Speaker přichází s moderním, minimalistickým a jednoduchým designem, který zapadne snad do každého obývacího pokoje. Nabízí bílou barvu v kombinaci s látkou, která pokrývá přední stranu a chrání reproduktory. Čistý a velmi přirozený zvuk zajistí až osm reproduktorů, z nichž dva jsou bassové, čtyři středové a dva výškové. Jejich společný rozsah činí 50 Hz – 25 kHz.

Jednoduché ovládání a široká kompatibilita

Ovládání reproduktoru je zcela jednoduché díky sedmi fyzickým tlačítkům, které jsou označeny příslušnými piktogramy a nacházejí se na vrchní straně reproduktoru. Připojit se dá k téměř každému televizoru, ale i jiným zařízením, například ke smartphonu nebo PC. Disponuje vstupy AUX, AV audio, SPDIF i Bluetooth 4.2 připojením. Jeho rozměry činí 830 (šířka) x 87 (výška) x 72 mm (tloušťka).

Nakup přes nás a získej speciální zákaznickou péči

E-shop LightInTheBox patří mezi TOP5 největší internetové obchody s elektronikou a oblečením v Číně. Na trhu působí již od roku 2007 a za poměrně dlouhých 11 let si dokázali mezi zákazníky vybudovat velmi dobrou reputaci. Mezi jejich největší výhody patří nízké ceny, rychlé časy dodání a také skvělá zákaznická péče.

Díky FonTechu však získáš speciální zákaznickou péči. Stačí nakoupit přes náš web a automaticky se stáváš součástí nejbezpečnějšího nákupu z Číny. Ztracený nebo nedodaný balík, problémový produkt nebo reklamace? Při všech těchto problémech ti díky našim přímým kontaktům v LightInTheBox dokážeme asistovat a vše vyřešit. V případě problémů nás stačí kontaktovat na e-mail redakce(at)fontech.sk nebo Facebookovou stránku s číslem objednávky.

Jaká je vaše reakce?
Miluji to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%