Moderní TV boxy umožňují proměnit i obyčejné televizory na pořádně nadupané inteligentní zařízení. S nimi je pak možné sledovat obsah v té nejvyšší kvalitě a navíc ani nestojí příliš mnoho. Takový šikovný TV box má ve své nabídce také čínské Xiaomi, které uživatelům pomocí něho umožňuje dívat filmy například ve 4K.

Sleduj Fontech.cz i na Facebooku!

Absolutně nejnižší cena v historii

Xiaomi Mi TV Box je jeden z nejoblíbenějších TV Boxů s Androidem. Jako všechny Xiaomi produkty, i Mi TV Box přichází s nejlepším poměrem ceny a výkonu. Nyní je dostupný v mezinárodní verzi s anglickým jazykem za absolutně nejnižší cenu v historii! V našem FonTech Shopu najdeš tento kousek za perfektních 1200 Kč.

Koupit Xiaomi Mi TV box jen za 1200 Kč
Bezpečný nákup přes FonTech Shop

Skvělou zprávou je i dostupnost známé dopravy EU Express, díky které se nemusíš obávat ani zastavení zásilky na celnici. Za poštovné zaplatíš přibližně 68 Kč. Nyní máš tedy jedinečnou příležitost pořádně rozšířit možnosti svého televizoru. Neváhej, protože akce je limitována nejen časem, ale i počtem kusů, které mizí jako houby po dešti.

Nejoblíbenější TV Box s nativní podporou Netflixu

Během horkých letních dnů si mnozí lidé vyberou jít ven užívat si teplo nebo se zchladit k moři. Někteří si zase rádi užijí své volné chvíle sledováním oblíbených filmů v televizi. Nyní však i obyčejný televizor může disponovat mnoha funkcemi a možnostmi jako tvůj Android smartphone či tablet. S bezdrátovým Wi-Fi připojením se tak uživatel dostane k široké nabídce obsahu v nejvyšší 4K kvalitě prostřednictvím známé služby Netflix. Xiaomi Mi TV Box není určen výhradně jen ke shlédnutí filmů, ale také na přehrávání hudby, prohlížení fotografií či webových stránek.

Xiaomi Mi TV Box

Všechny tyto možnosti jsou k dispozici díky operačnímu systému Android TV 6.0. Ten na připojení k internetu využívá Wi-Fi ve standardu 802.11a/b/g/n/ac a nechybí ani bezdrátová technologie Bluetooth. Výkon zajišťuje 4-jádrový procesor s jádry Cortex-A53 a taktem 2 GHz. Filmy či videa v 4K kvalitě při 60 fps jsou zobrazovány prostřednictvím grafického akcelerátoru Mali-450. K tomu všemu se přidává i operační paměť RAM o velikosti 2 GB a slušných 8 GB interního úložiště.

Pocit jako v kinosále

Xiaomi Mi TV Box podporuje i mnoho formátů videa, mezi nimiž nechybí ani přehrávání HDR obsahu. Kvalitní reprodukci zvuku zajišťují standardy DTS a Dolby Digital Plus, se kterými se bude majitel tohoto boxu se správnými reproduktory cítit doslova jako v kinosále. Předinstalovaný Obchod Play navíc umožňuje vybrat si z mnoha nabízených aplikací pro televizory. To vše nabízí Xiaomi Mi TV box v kvalitní konstrukci s oku lahodícím designem, který dokonce vyhrál ceny „Good Desing Award“ a „Reddot Design Award“.

V balení se také nachází šikovný ovladač. Připojení boxu k televizoru je nesmírně jednoduché. Stačí jen zapojit HDMI kabel do obou zařízení, připojit se k Wi-Fi a užívat si všechny možnosti, které výrobce do svého TV boxu vložil.

Jaká je vaše reakce?
Miluji to
0%
Páči sa mi to
60%
Chcem to
20%
Mám to
20%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%