Xiaomi své pestré portfolio produktů neustále rozšiřuje a v jeho nabídce nechybí ani domácí „strážci“ alias domácí kamery. Po několika úspěšných modelech přišel výrobce na trh s dalším kvalitním kouskem.

Sleduj Fontech.cz i na Facebooku!

Bezpečnost našich domovů v dnešních dnech netřeba brát na lehkou váhu a skvělou práci při hlídání domácnosti v posledních letech odvádějí i domácí kamery od Xiaomi. Z linie těchto zařízení má uživatel možnost vybrat si z opravdu pestré nabídky. Všechny své kolegy, ale za sebou nechává model, který nese označení Dafang. Na první pohled obyčejná kamera s krabicovým designem ale v sobě skrývá mnohem víc, než bychom si mysleli.

Bezpečnost domácnosti nechej na Xiaomi

Nejdůležitější vlastností, podle které posuzují zákazníci domácí kamery je kvalita obrazu a detaily, které dokáže zaznamenat. Právě v tom patří kamera Xiaomi Dafang k těm nejlepším a každý kout domácnosti je schopna zachytit ve FullHD rozlišení. Nechybí jí ani širokoúhlý 120 ° objektiv. Během dne dokáže tato kamera natáčet záznamy s frekvencí 15 snímků za sekundu. Noční podmínky jsou náročné pro mnohé kamery a fotoaparáty, ale i v tomto případě se Xiaomi vyhouplo a tento model vybavilo 6 infračervenými diodami. Noc sníží frekvenci snímků za sekundu na 10. Obraz je však ve srovnání s ostatními modely mnohem světlejší a detailnější.

XIaomi Dafang

I sebemenší pohyb dokáže Xiaomi Dafang zachytit až na vzdálenost 9 metrů. Své záznamy z domácnosti si uživatel může prohlížet i prostřednictvím smartphonu. K tomu slouží aplikace Mi Home, která je dostupná pro systém Android, ale i iOS. Videozáznamy si z ní majitel stáhne nejen prostřednictvím Wi-Fi, ale také USB portu, případně jednoduše vybere paměťovou microSD kartu, která může dosahovat kapacitu až 128 GB.

Nejnižší cena

Koupit domácí kameru Xiaomi Dafang za 500 Kč
Bezpečný nákup přes FonTech Shop

Xiaomi tak domácí kamerou Dafang opět dokázalo, že i v tomto segmentu elektroniky patří mezi nejlepší. Elegantní konstrukce tohoto zařízení jednoduše zapadne do každé domácnosti. Svými vlastnostmi však předčí mnohých konkurentů a zákazníky zláká nízkou cenou, kterou najdeš v našem FonTech Shopu. Díky limitovanému bleskovému výprodeji cena klesla na skvělých 500 Kč.

Jaká je vaše reakce?
Miluji to
0%
Páči sa mi to
33%
Chcem to
67%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%