Ne každý uživatel vyžaduje na svou běžnou práci naprosto vysoký výkon notebooku. Prohlížení webu, práce s kancelářskými aplikacemi či sledování filmů zvládnou i mnohem levnější kousky než vlajkové modely výrobců. Svým poměrem ceny a výkonu usiluje zaujmout i laptop od společnosti Daysky.

Sleduj Fontech.cz i na Facebooku!

Notebook Daysky D-Book Pro je zajímavým kouskem již při prvním pohledu. Konstrukce s implementací kovu nabízí kompaktní 14,1 palcový displej s rozlišením FullHD (1920 x 1080). Celé tělo nese velmi komfortní hmotnost jen 1,3 kilogramu a tloušťku 1,5 cm. To jsou opravdu hodnoty, které umožní pohodlné přenášení v obalu či batohu. Na první pohled může připomínat známý Apple Macbook Pro.

Daysky D-Book Pro se nedá zahanbit ani vnitřní výbavou. Srdcem zařízení je procesor Intel Celeron N3450 se čtyřmi jádry taktovanými na 1,1 GHz, s maximálním výkonem 2,2 GHz. Rozhodně zajímavá je grafická karta. Tou je model Nvidia GeForce 940MX s 2 GB pamětí. To je pro takto cenově nastavené zařízení velmi zajímavý komponentu, protože u konkurence ho najdeme v dva až třikrát dražších modelech. Dále v notebooku ještě najdeme i 6 GB LPDDR3 operační paměti. O rychlost systému se postará 64 GB SSD disk, což opět není standardní výbavou takto levných zařízení. Úložiště je doplněno ještě o další 64 GB paměť, tentokrát už typu eMMC.

Operačním systémem notebooku je Windows 10. Ten je nainstalován v angličtině, ale další jazyky si umíš pohodlně stáhnout a doinstalovat. V oblasti konektivity se můžeš spolehnout například na 3,5mm audio jack, HDMI slot, 2 x USB 3.0 konektor a také možnost načíst SD kartu. Baterie disponuje kapacitou 8000 mAh, přičemž výrobce udává výdrž na úrovni 3 až 4 hodiny.

Cena jako třešnička na dortu

Notebook Daysky D-Book Pro tak svou kompaktní konstrukcí a velmi slušnou výbavou nabízí velmi zajímavou možnost pro další koupi. Velmi překvapivě přitom působí cena za toto zařízení, která díky kupónu klesne na 8 772 Kč.

Koupit notebook Daysky D-Book Pro s 6 GB RAM i SSD diskem za 8 772 Kč
Slevový kupón ve FonTech Shopu

Nabídku ještě vylepšuje možnost dopravy přes EU Express, a tedy bez dalších poplatků DPH. Dostupné jsou za tuto cenu jen 4 kusy, takže se rozhodne třeba spěchat. Nyní máš tedy skvělou možnost získat zajímavý notebook za nízkou cenu.

Kupón aplikuješ v košíku:

Jaká je vaše reakce?
Miluji to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%