V polovině května byl představen jeden z nejočekávanějších čínských smartphonů roku. Společnost OnePlus už déle rezonuje i v našich končinách a už více než měsíc se výrobce pyšní novým modelem OnePlus 6. Ten dostává opět velkou slevu a je levnější než přes oficiální obchod.

Sleduj Fontech.cz i na Facebooku!

O 2000 Kč levnější než na oficiálním webu

OnePlus 6 dostal nový kupón, který srazil cenu smartphonu na perfektních 11 200 Kč. V dané konfiguraci se přitom na oficiálním webu prodává za 13500 Kč. Jde o jednu z nejnižších nabídek OnePlus 6 v našem FonTech Shopu, takže pokud tě tento kousek zaujal, nyní je rozhodně správná příležitost k nákupu. Zlevněné kusy se míjejí šíleně rychle, proto bys měl tak konat i ty.

Koupit OnePlus 6 (6 GB + 64 GB) za 11200 Kč
Bezpečný nákup na FonTech Shopu

Kupón je limitován pro čtyři nejrychlejší zákazníky, takže i z tohoto hlediska netřeba velmi váhat. Samozřejmostí je i doprava bez dalších zbytečných poplatků, a to EU Priority Line. Poštovné tě v tomto případě bude stát dokonce méně než 50 Kč.

Jeden z nejlepších

OnePlus 6 přišel na rozdíl od svého předchůdce, kovového OnePlus 5T, s konstrukcí v kombinaci kovu a skla. Jde o trend, který v současnosti následuje většina vlajkových modelů výrobců. Obrazovka si ponechala úzké rámečky a nabídne velikost 6,28 palce s rozlišením FullHD+ a poměrem stran 19:9. Jde o SuperAMOLED panel od Samsungu, který je v této oblasti mezi smartphony špičkou.

OnePlus ve svém novém zařízení implementuje i výřez v displeji. Ten nese několik důležitých senzorů a přední kameru, v případě, že by ti daný prvek nevyhovoval, možností je i jeho softwarové skrytí. Samozřejmě, jedním z vrcholů zařízení je výbava, která se stará o výkon. U OnePlus 6 dostáváme nejnovější procesor Snapdragon 845, přičemž model v nabídce disponuje 6 GB RAM. Úložiště typu UFS 2.1 disponuje prostorem pro 64 GB dat.

Na zadní straně OnePlus 6 najdeme duální kameru s primárním 20 MPx snímačem, s clonou f/1.7. Sekundární senzor zase disponuje rozlišením 16 MPx, sestavě nechybí ani optická stabilizace a hodnota velikosti pixelů je na úrovni 1,22 μm. Dostupný je i portrétový režim jak na zadní, tak i na přední kameře. Přibyla možnost nahrávat až minutové zpomalené videa v 720p při 480 fps.

Softwarovou výbavu tvoří operační systém Android 8.1 Oreo s nástavbou Oxygen OS. K dispozici je však také podpora pro vývojářskou verzi chystaného Android P. Ovládání systému je i v Oxygen OS možné nahradit i gesty, které fungují velmi plynule. Baterie má kapacitu 3300 mAh a k dispozici je i rychlé nabíjení Dash Charge. To jsou tedy hlavní specifikace jednoho z nejlepších čínských smartphonů.

Jaká je vaše reakce?
Miluji to
22%
Páči sa mi to
44%
Chcem to
22%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
11%
Neznášam to
0%