Teprve nedávno spatřil světlo světa fanoušky očekávaný smartphone OnePlus 6. Modely výrobce OnePlus jsou dlouhodobě známé přívlastkem „zabiják vlajkových lodí“ a ten nejnovější se navíc prezentuje svojí údajně ohromnou rychlostí. Jak dopadl v prvním testu rychlosti?

Sleduj Fontech.cz i na Facebooku!

Jen tři dny zpátky byl v Londýně představen nový pokračovatel zabijáků vlajkových lodí s pořadovým číslem 6. Ten se už ve své reklamní kampani zaměřil na rychlost smartphonu s mottem: „The Speed You Need“. OnePlus 6 by svou rychlost měl dosáhnout i díky výkonnému procesoru Snapdragon 845 a paměti RAM o kapacitě 8 GB a 256 GB vnitřnímu úložišti v nejvyšší konfiguraci.

Jak obstojí v rychlostním testu?

Takto výkonné komponenty má i konkurence od Samsungu a své kralování v rychlostních testech častokrát dokazuje i iPhone X. Jak tedy obstojí nový OnePlus 6 v rychlostním testu s pravými vlajkovými loděmi? Na YouTubovém kanále Web Hacks se objevil jeden z prvních rychlostních testů, kde se OnePlus 6 postavil proti svému předchůdci OnePlus 5T, Samsungu Galaxy S9 a cestu mu zkřížil i iPhone X.

Zabiják má na svědomí první oběti

Takové rychlostní testy již většina z vás určitě zná. Na každém smartphonu se postupně otevírají aplikace ve dvou kolech na čas. V prvním kole je zvykem otevírat aplikace, které nejsou uloženy v paměti a měří se tedy čas jejich načítání. Ve druhém kole se zas měří čas načítání aplikací z paměti RAM.

Web Hacks nám však ukázali pouze první kolo, které s přehledem vyhrál OnePlus 6 s časem 44 sekund. Na druhém místě skončil iPhone X s časem 47 sekund a Samsung Galaxy S9 a OnePlus 5T obstáli společně se stejným časem 51 sekund. Takový výsledek je pro OnePlus 6 výborný, protože právě v prvním kole vždy kralovaly smartphony od Apple. Tentokrát si však OnePlus odnesl cenné skalpy!

Jaká je vaše reakce?
Miluji to
0%
Páči sa mi to
33%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
67%