Reklamní přestřelky nejsou mezi výrobci smartphonů výjimečné a platí, že pokud se někomu něco nepovede, ten druhý mu to umí pořádně spočítat. V této oblasti se často dotahují právě největší soupeři vůbec, Samsung a Apple. Výjimkou není ani nejnovější reklama z dílny jihokorejského výrobce.

Sleduj Fontech.cz i na Facebooku!

Samsung si v novém spotu podává starší kousek z dílny Apple a očividně naráží na známý skandál s omezováním výkonu v některých iPhonech pro problémy s baterií. Reklama zobrazuje „běžný“ den majitelky iPhone 6, a to snad se všemi možnými starostmi, které mohou v tomto spojení nastat. I tento smartphone dostal v minulosti od Apple aktualizaci, která omezila jeho výkon. Bohužel, společnost to téměř rok nikomu nesdělila.

Majitelka iPhone 6 je již v reklamě o dané „funkci“ zjevně obeznámena, prožívá kvůli tomu ale několik nepříjemností. Pomalé načítání aplikací telefonu při kontrole letenky, ale i při snaze zkrátit si let zábavou na smartphonu jsou jen začátkem. Ještě horší je používání iPhone 6 během hustého deště, který by mohl smartphone bez zvýšené voděodolnosti poškodit. Nepodařenému dni nepřispívá ani skutečnost, že nablízku je vždy někdo s novým Samsung Galaxy S9, který dané situace zvládá bez problémů.

Už legendární účes na styl iPhone X

Samsung se však nebál jít ještě dál a po tom, co už samotný pracovník Apple navrhne koupi novějšího modelu nesmí chybět popíchnutí ohledně výřezu displeje v iPhone X. Jako nejlepší volba se tak zdá jedině koupě nového Galaxy S smartphonu.

Výjimkou v reklamách gigantů často není ani trochu nespravedlivé srovnání, za což můžeme považovat i postavení téměř 3 a půl ročního iPhone 6 proti novému Galaxy S9. Samsung si však alespoň na začátku reklamy udělal trochu alibi, když nezapomněl uvést, že Apple už má i novější modely. Ještě stále však jde o zcela nevinné a vtipné přestřelky, které mohou pobavit uživatele. Nyní je tak znovu na tahu Apple a uvidíme, jak to Samsungu vrátí.

 

Jaká je vaše reakce?
Miluji to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%