Jihokorejská společnost Samsung rozšiřuje své portfolio telefonů o další kousek. Pokud by jsi čekal nějaký nadupaný smartphone, jsi na omylu. Novinka v podobě Samsungu J2 Pro by se totiž ani smartphonem nazvat nedala.

Sleduj Fontech.cz i na Facebooku!

Dnešní ,,moudré telefony“ jsou moudré, protože mají k dispozici přístup na internet, na kterém můžeš sledovat množství obsahu a stahovat tisíce, ba až miliony aplikací. Toto vše je modelu J2 Pro od Samsungu odepřeno, nakolik nedisponuje žádným připojením k internetu. A to dokonce ani prostřednictvím 2G / 3G / 4G sítí, natož přes Wi-Fi.

Určený pro studenty a seniory

Jen těžko by si uměl odhadnout cílovou skupinu tohoto zařízení. Samsung však tvrdí, že tento telefon je určen hlavně pro mladé a seniory, kteří se snaží vyhnout šanci být online. S velkou pravděpodobností zde chybí i Google aplikace, které jsou bez internetu nepoužitelné. Mezi předinstalovanými je zde například offline slovník Diodict 4, který má pomoci studentům překlad z korejštiny do angličtiny.

Nenech si ujít!
Samsung a Apple dohadují další spolupráci. Jednají o cenách

Co se týče specifikací, J2 Pro disponuje 5 „qHD Super AMOLED displejem, čtyřjádrovým procesorem s taktem 1,4 GHz, 1,5 GB RAM a 16 GB vnitřní paměti + slot na microSD karty. Baterie je vyměnitelná a nabízí kapacitu 2600 mAh. Zadní kamera má rozlišení 8 MPx, přední zas 5 MPx. Při daných specifikacích nastává otázka, díky čemuž je model označen jako PRO.

Celé to zabíjí cenovka, která je nastavena na 3 800 Kč, což je relativně dost za takto nevybavený telefon. Ve snaze prodat co nejvíce kusů, představil Samsung akci, v jejímž rámci studenti kteří si zařízení koupí do června tohoto roku, získají po ukončení zkoušek na vysoké škole zpět peníze. Podmínkou je však koupě jakéhokoliv zařízení z řady Galaxy A nebo S. Samsung J2 Pro je dostupný pouze na území Jižní Korei.

Jaká je vaše reakce?
Miluji to
50%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
50%
Neznášam to
0%