Xiaomi čistička vzduchu druhé generace ti zajistí kvalitní a čistý vzduch ve tvém domě, či bytě. Pokud tě trápí zakouřené, prašné nebo jinak znečištěné ovzduší ve tvém obydlí, tak nad koupí tohoto zařízení bys neměl dlouho přemýšlet.

Sleduj Fontech.cz i na Facebooku!

Xiaomi Smart čistička vzduchu patří k těm nejkvalitnějším čističkám na trhu. Jak sis již u značky Xiaomi mohl zvyknout, zařízení můžeš jednoduše ovládat přes smartphone. A pokud se k takovému pohodlnému ovládání přidá pěkný minimalistický design a úžasná cenovka, tak výsledkem může být jedině perfektní zařízení, jakým Xiaomi Smart čistička vzduchu je.

Tichá, výkonná, inteligentní

Xiaomi Smart čistička vzduchu druhé generace dokáže při Super režimu čištění za hodinu přefiltrovat až 380 m3 vzduchu. Maximální plocha filtrování je tedy něco kolem 45 m2. Při standardním režimu čistička za hodinu přetočí 330 m3 vzduchu, což činí přibližně 40 m2 filtrované plochy. Spotřeba elektrické energie je při tom jen 4,8W.

Při takovýchto zařízeních je mnohokrát nevýhodou jejich hlučnost. Tato čistička však vydává zvuk o síle pouze 31 dB, což je hluk srovnatelný s hlukem v knihovně. Nemusíš se proto bát, že by tě rušila při soustředění se na práci, či dokonce při spánku. Vysoký výkon a tichý chod je zajištěn také díky použitému filtru PM2.5.

Pořádně nízká cena přímo v Evrópě

Propojení Xiaomi Smart čističky vzduchu se smartphonem nepřináší výhody jen v tom, že ji můžeš ovládat z pohodlí křesla či postele. Přes svůj inteligentní telefon si můžeš pomocí aplikace prohlédnout například kvalitu vzduchu v reálném čase. Tento dobře vypadající kus elektroniky váží pouze 5 kg a je 50 cm vysoký. S těmito rozměry a designem by tedy neměl být problém najít pro tuto čističku v domácnosti ideální místo.

Koupit Xiaomi Smart čističku vzduchu pouze za 2470 Kč z EU skladu!
Bezpečný nákup přes FonTech Shop

Pokud jsi po této perfektní čističce vzduchu zatoužil, tak i díky FonTech Shopu může být tvoje, a to už za 2470 Kč. Čistička ti dorazí přímo z polského skladu za 2 – 5 dní bez jakýchkoliv dalších poplatků. Expresní poštovné z Polska za 290 Kč je sice o něco dražší, ale žádné další poplatky už neplatíš. Tato cena však platí jen pro pět nejrychlejších, proto bys neměl dlouho váhat. Xiaomi čistička vzduchu druhé generace se oficiálně prodává i v Česku, přičemž její oficiální cena byla stanovena na 4 400 Kč. Ty jí však získáš o masivních 1500 Kč levněji.

Jaká je vaše reakce?
Miluji to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%