Dnes tu máme pro tebe nabídku, která se jen tak neodmítá. Na chuť si přijde každý správný technologický nadšenec, kterému čínské zařízení a značka Xiaomi nejsou cizí. Perfektní Xiaomi Mi Notebook Pro, ale i Mi Note 2, který je dostupný za historicky nejnižší cenu v Evropě.

Sleduj Fontech.cz i na Facebooku!

Značku Xiaomi snad nikomu není třeba blíže představovat. Je známá všude ve světě, a to hlavně pro vysokou kvalitu svých zařízení a nízkou cenu, která je lákadlem pro mnohé. Níže ti proto představíme dvojici skvělých zařízení, které jsou aktuálně v parádních slevách.

Xiaomi Mi Note 2 64 GB (EU sklad)

Cena: 5500 Kč

Někdejší vlajková loď společnosti, která má i dnes stále co nabídnout. Navíc s takovou cenovkou poráží i některých soupeřů z vlastních rad. V době kdy byl tento smartphone představen, způsobil doslova šílenství. Zahnutý OLED displej s úhlopříčkou 5,7 „věděl zaujmout hned na první pohled. Když se k tomu přidal Snapdragon 821 a 4 GB RAM, šlo o jasnou volbu a Mi Note 2 se mohl bez problémů rovnat vlajkovým lodím ostatních výrobců. Cenovka však byla nastavena poněkud více (na poměry Xiaomi), ale nyní tě to nemusí vůbec trápit, jelikož je smartphone dostupný za historicky nejnižší cenu a to přímo z evropského skladu.

Koupit Xiaomi Mi Note 2 za historicky nejnižších 5500 Kč z EU skladu
Bezpečný nákup přes FonTech Shop

Mimo jiné se může u tohoto smartphonu těšit na obrovskou, 4070 mAh baterii s podporou rychlého nabíjení, která ti zajistí dlouhou dobu používání. Nechybí podpora dual SIM s podporou základních LTE sítí v Evropě (bez 800 MHz). Veškeré další podrobnosti a pocity z používání Xiaomi Mi Note 2 si můžeš přečíst v naší recenzii.

Xiaomi Mi Notebook Pro

Cena: 17 300 Kč

Ať už jsi čerstvý maturant, který pokračuje na vysokou školu a hledá si nový notebook ke studiu, nebo ti zkrátka ten starý už dosluhuje, určitě ti doporučujeme zohlednit i tento kousek od Xiaomi. Čínský MacBook, jak ho mnozí nazývají, nabízí nekompromisní výkon a to díky čtyřjádrovému procesoru Intel Core i5-8250U, jehož doplňuje 8 GB RAM, 2 GB grafická karta Nvidia MX150 a 256 GB M2.SATA disk. Zpracování je na velmi dobré úrovni a nádherný IPS displej tě ihned po otevření vtáhne do online světa.

Koupit Xiaomi Mi Notebook Pro s Intel Core i5 a 8 GB RAM za 17 300 Kč
Bezpečný nákup přes FonTech Shop

Xiaomi Mi Notebook Pro

Z dalších vlastností je nutné zmínit bleskurychlou čtečku otisků prstů, kvalitní stereo reproduktory Harman / Kardon a 8000 mAh baterii, která ti zaručí až 8 hodinovou výdrž na jedno nabití. I v tomto případě ti určitě pomůže naše recenze, ve které jsme tento notebook kompletně otestovali.

Jaká je vaše reakce?
Miluji to
14%
Páči sa mi to
29%
Chcem to
29%
Mám to
29%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%