Natáčení videí na smartphonu je rozhodně velmi pohodlné a rychlé. Stačí vytáhnout zařízení z kapsy a na pár doteků začít natáčet. To je rozhodně méně práce než nastavení profesionální aparatury, ale zároveň to přináší jisté nedostatky ve výsledných záběrech. Posunout level kvality se však dá i na mobilech, a to pomocí stabilizátoru.

Sleduj Fontech.cz i na Facebooku!

Roztřesené záběry jsou jeden z hlavních problémů videí ze smartphonu. Právě v této oblasti však umí skvěle pomoci profesionální stabilizátor. Jeden z vůbec nejlepších na světě je momentálně ve skvělé slevě. Jde o model Smooth Q od výrobce Zhiyun, který patří k lídrům v této oblasti. Tento parádní gadget jsme si pořídili i my a nemůžeme si ho vynachválit.

 

Tento stabilizátor, respektive gimbal, nabízí pevnou konstrukci z hliníkové slitiny. O stabilizaci tvého smartphonu se stará speciální procesor Honeycomb 5. generace, který nabízí až o 30% rychlejší reakce než předchůdce. Minimalizace nežádoucích pohybů probíhá ve třech osách a dostupná je i možnost rychlého otočení smartphonu z vertikální do horizontální polohy a naopak. Nastavení můžeš řídit díky kontrolnímu centru přímo na gimbale. Výrobce však nabízí i speciální mobilní aplikaci pro Android i iOS.

Součástí Zhiyun Smooth Q jsou dvě vysokokapacitní baterie. Ty postačí až na 12-hodinový provoz, přičemž je můžeš použít i jako zdroj energie pro smartphone. Gimbal je plně kompatibilní pro telefony do velikosti 6-palců a s maximální hmotností 220 gramů. Náš Xiaomi Mi MIX 2 s 5.99 palcovým displejem v něm sedí jako ulitý. Podporuje však i akční kamery jako GoPro. Samotný stabilizátor váží 450 gramů, a to při výšce téměř 26 centimetrů.

Zbav se roztřesených záběrů

To jsou tedy hlavní specifikace stabilizátoru Zhiyun Smooth Q, který ti pomůže posunout kvalitu tvých videí ze smartphonu na mnohem vyšší úroveň.

Koupit profesionální stabilizátor Zhiyun Smooth Q za 2000 Kč bez DPH
Bezpečný nákup přes FonTech Shop

Díky slevovému kupónu ve FonTech Shopu ho koupíš za 2000 Kč. Skvělou zprávou je dostupnost dopravy EU Express, takže nový gimbal ti domů dorazí bez dalších poplatků. Nabídka ale platí jen pro prvních 8 zákazníků, takže pokud se ti tento gimbal zalíbil, sáhni po něm hned teď.

Jaká je vaše reakce?
Miluji to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%