Společnost Xiaomi má v portfoliu už nespočet výrobků. Nyní se k nim přidávají další tři kousky, které potěší hlavně hráčů her.

Sleduj Fontech.cz i na Facebooku!

Jen včera tato čínská společnost představila nový smartphone Xiaomi Mi 6X a dnes k němu přidala další tři produkty, které však byly představeny v tichosti. Jedná se o mechanickou klávesnici, herní sluchátka a zcela nové mechanické hodinky.

Mechanická klávesnice Yuemi Mechanical Keyboard Pro

Tato mechanická klávesnice Yuemi Mechanical Keyboard Pro je podobná svému předchůdci, ale oproti němu je zasazena do hliníkového šasi, které je opískovány. Disponuje 87 tlačítky typu TTC red. Je to jakási kopie podobná přepínačům Cherry MX Red. Mechanická klávesnice má však tu nevýhodu, že je o něco hlučnější. To však neplatí v tomto případě, protože klávesnice disponuje strukturou, která absorbuje většinu hluku při psaní.

Podporovány jsou systémy jak Windows, tak i MacOS. Připojit ji je možné prostřednictvím USB Type-C portu. Nechybí ani 1 GHz procesor ARM, který má na starost řízení čipu klávesnice. Podsvícené jsou bohužel jen klávesy Caps Lock, Windows a Scroll Lock. Cena je stanovena na 599 juanů (2000 kč).

Herní sluchátka Mi Gaming Headset

Dalším produktem jsou herní sluchátka, která jsou vybavena 7.1 zvukem, který vytváří pocit prostorového zvuku, čímž se zvyšuje požitek z hraní. Dodává se se 40 mm grafenovou kompozitní membránou, která má podle výrobce podávat bohatý zvuk s rychlou odezvou. Najít tu můžeš i technologii ENC, která se stará o redukci okolního hluku.

Sluchátka mají na svém boku LED ,,pásek“, který lze barevně přizpůsobit podle sebe prostřednictvím přiloženého softwaru. Dodávány jsou jak s USB Type-C, tak i s klasickým 3,5 mm jackem. Do prodeje vstupují s cenou 349 juanů (1170 kč).

Mechanické hodinky CIGA Design

Posledním představeným produktem jsou nové mechanické hodinky, které navrhla a vyrobila společnost Ciga Design. V minulém roce byly tyto hodinky představeny se čtvercovým designem, který se setkal s pozitivní odezvou. Tento rok se výrobce rozhodl vsadit na klasický kulatý design a výsledek rozhodně stojí za to. Díky speciálnímu designu máš možnost vidět to, jak mechanismus hodinek funguje.

Dodávány jsou ve dvou barvách – stříbrné a černé, doplněné o ocelové náramky. Dostupné jsou však i kožené, které lze zakoupit samostatně. Velikost ciferníku já 42 mm a jeho tloušťka je 12 mm. Krytý je safírovým sklem o tloušťce 1,3 mm. Prodávat je začnou 31. května, přičemž jejich cenovka je stanovena na 899 juanů (3000 kč).

Jaká je vaše reakce?
Miluji to
100%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%