Léto klepe na dveře a s ním i období dovolených, výletů a festivalů. Stále oblíbenějším způsobem noclehu bývá kempování, a to ať už v karavanu nebo ve stanu. Je s tím spojeno jisté kouzlo, kterému přichází na chuť stále více lidí.

Sleduj Fontech.cz i na Facebooku!

Pokrok je možné sledovat i v tomto segmentu a dnes jsou stany stále lehčí a jednodušší. Doba, kdy jsi strávil rozkládáním stanu a studováním jeho návodu i pár desítek minut je pryč a hitem se stávají samorozkládací stany, jejichž rozložení a složení trvá jen několik sekund.

Samorozkládací stan od Xiaomi

U společnosti Xiaomi je již zvykem, že má zastoupení v podobě produktů téměř v každém odvětví. Výjimkou není ani nabídka stanů, kde nedávno společnost představila novinku v podobě samorozkládacího stanu. Takové stany nejsou na trhu žádnou novinkou, ale tento se od většiny odlišuje především velkými rozměry, díky čemuž nabídne dostatek místa až pro 4 osoby.

Stan od Xiaomi přichází v atraktivní žluté barvě, kterou kombinují černé prvky. Je kompletně voděodolný a vodní sloupec má až 2000 mm. Nechybí klasické doplňky jako síť proti hmyzu či odkládací kapsa uvnitř stanu.

Koupit samorozkládací stan od Xiaomi pro 4 osoby za 1 760 Kč
Bezpečný nákup přes FonTech Shop

Rozměry jsou 258 x 157 x 110 cm a to při váze jen 2,8 kg. Součástí balení je i 8 ukotvovacích kolíků a 4 upevňovací lana, díky kterým bude stan pevně na svém místě a odolá různým povětrnostním vlivům. Dostupný je v rámci bleskového výprodeje za cenu 1 760 Kč. Nechybí ani doprava EU Express, se kterou tě čeká rychlé doručení a žádné další poplatky navíc.

Jaká je vaše reakce?
Miluji to
79%
Páči sa mi to
14%
Chcem to
7%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%