Jedno z nejočekávanějších zařízení během čtvrteční prezentace Xiaomi byl jednoznačně fitness náramek Mi Band 3. Tento gadget od čínského výrobce si díky předchozím generacím zařízení vysloužil velkou pozornost a jeho cena v předprodeji nyní zažila masivní pokles.

Sleduj Fontech.cz i na Facebooku!

Konečně fantastická cena

Na smart náramek Xiaomi Mi Band 3 čekalo miliony lidí po celém světě. Oblíbený smart doplněk je znám množstvím funkcí a nyní ho koupíš o pořádný kus levněji. Jen krátce po první slevě jeho cena v předprodeji klesla na famózních 760 kč. Nový best-seller na trhu se smart hodinkami si můžeš v dosud nejnižší ceně zakoupit přímo přes náš FonTech Shop.

Koupit voděodolný Xiaomi Mi Band 3 s OLED displejem za 760 Kč
Bezpečný nákup přes FonTech Shop

Několik vylepšení

Xiaomi Mi Band 3 přináší několik vylepšení oproti předchozí generaci náramku. Zvýšila se velikost displeje z původních 0,46″ až na 0,78″. Tento krok je velmi vítán, protože na téměř stejné ploše bude zobrazených mnohem více informací. Panel si zachoval typ OLED a díky černobílému zobrazení bude spotřeba energie minimální. Zároveň se zlepšilo rozlišení displeje a jeho citlivost.

Xiaomi Mi Band 3

Nezměněný je i oválný tvar a nechybí ani tlačítko na spodní straně, které slouží k ovládání. Z pohledu funkcionality si náramek nadále zachovává to, pro co byl vytvořen, a to trackování aktivit. Dostupné jsou tak všechny funkce jako monitoring spánku, měření počtu kroků či tepu a prostřednictvím aplikace i množství jiných sportů. Nechybí ani upozorňování na příchozí oznámení či volání. Ty můžeš po novém ztlumit pouhým stisknutím tlačítka.

Velkým plus je i možnost přečíst příchozí zprávy přímo na displeji náramku. Náramek je vytvořen ze stejného materiálu jako v případě Xiaomi Mi Band 2 a je vyměnitelný. Nechybí také voděodolnost s označením 5ATM, díky čemuž můžeš s náramkem také plavat.

Jaká je vaše reakce?
Miluji to
44%
Páči sa mi to
4%
Chcem to
41%
Mám to
11%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%