Poté, co Xiaomi nedávno představilo model Mi Note 3, mnoho fanoušků pořádně zklamalo. Nejedná se sice o vysloveně špatný telefon, ale na nástupce loňské Mi Note 2-ky se vůbec nepodobá. 

Sleduj Fontech.cz i na Facebooku!

Xiaomi upustilo od zahnutého displeje, upřednostnilo méně výkonný procesor a zcela zapomnělo na verzi s plným LTE. Pokud tedy Mi Note 3 nezaujal ani tebe, naskýtá se perfektní příležitost ke koupi Mi Note 2 za naozaj neuveriteľnú cenu.

Speciální cena pro ty nejrychlejší

Speciální cenu Xiaomi Mi Note 2 najdeš znovu jen ve FonTech Shopu. Aktuálně je k dispozici pouze 7 kusů tohoto smartphonu. Rozhodně by si tedy neměl váhat, protože za cenu 6 746 Kč se po něm jen tak zapráší.

Koupit Xiaomi Mi Note 2 (6 GB + 128 GB) za 6746 Kč

Skvělou zprávou je obnovena doprava EU Express, díky níž nebudeš doplácet žádné další poplatky. Poštovné tě v tomto případě vyjde přijatelných 150 Kč. Za stejnou částku si můžeš připlatit i pojištění zásilky.

Pravé fotografie řady Mi Note

Narozdíl od Mi Note 3, starší Mi Note 2 vypadá už na první pohled jako typický phablet rady Mi Note. Zahnutý displej na obou stranách a obrovská úhlopříčka. Přesně tyto dvě vlastnosti ho dokonale charakterizují. Nejen na přední, ale i na zadní straně se nachází sklo s 3D zahnutím po bocích, díky kterému vypadá smartphone opravdu hodnotně. Přední stranu tedy vyplňuje 5.7-palcový OLED displej s FullHD rozlišením. Toto rozlišení na danou úhlopříčku se někomu může měli, ale ve skutečnosti je stále zcela dostatečné.

Hardware hodný vlajkové lodi

Nenech si ujít
Recenzia | Xiaomi Mi Note 2: Zahnutý elegán z Číny ako náhrada za Note 7?

Zařízení dostalo do výkonové výbavy ten nejlepší hardware, jaký byl loni k dispozici. Stačit však jistě bude ještě na několik let. Výbava v podobě čtyřjádrového Snapdragonu 821, adreno 530, 6 GB paměti RAM a 128 GB úložiště mluví za všechno. Celý hardware navíc dává do pohybu až 4070 mAh baterie, což je dokonce větší kapacita než v případě Mi Note 3-ky. Operačním systémem je Android 7.0 nugát, který je překryt nástavbou MIUI 9. Potěší také perfektní 24-bit / 192kHz audio výstup do sluchátek, DualSIM konektivita, NFC a spolehlivý snímač otisků na přední straně. Menší nevýhodou je pouze absence 800 MHz LTE pásma, která ale nemusí každému vadit.

Fotoaparát do každých podmínek

Xiaomi Mi Note 2 sice nedisponuje trendovým duálním fotoaparátem, ale pro dosažení špičkových výsledků mu zcela stačí i jeden snímač. Nebavíme se samozřejmě o kvalitě hodné vlajkových lodí za více než 12 500 Kč, ale na svou cenu nabízí smartphone více než slušné výsledky. Velká díky patří 22.56 MPx snímači od Sony s clonou f/2.0, elektronickou stabilizací videa nebo velikostí pixelů 1 um. O decentní selfie fotografie se zas stará přední 8 MPx snímač.

Jaká je vaše reakce?
Miluji to
5%
Páči sa mi to
71%
Chcem to
10%
Mám to
5%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
10%